Головна » Відео » Знайти, відчути, зберегти – яскравий фінал ювілейного FASHION TIME (ВІДЕО)

Знайти, відчути, зберегти – яскравий фінал ювілейного FASHION TIME (ВІДЕО)

Знайти, відчути, зберегти – саме під таким девізом відбувся ювілейний, 15-й  сезон FASHION TIME. Впродовж тижня  ініціатори дійства дивували рівнян різноманітними подіями і показами. Організатори підготували багато нового, цікавого, різноформатного та оригінального.

Розпочалося все з історій успіху, пов’язаних з фешн-таймом, далі для рівнян провели староволинські вечорниці, і, звичайно ж, два дні головних показів. Що цікаво, на сцену виходили  відомі рівнянки: акторки, організатори фешн-тайм, дружини футболістів НК «Верес», співачки.

Серед головних подій –  показ стильного одягу київських дизайнерок, який можна одягнути як на роботу, так і на вечірку; чоловіча і жіноча колекція відомого Andre TAN. Окрім того, нагородження переможців рейтингу «Арт моделс евордс”.

На заході з”явилися й нові обличчя дизайнерів, яскраво була представлена їхня творчість. Однією з резиденток стала і дизайнер Ірина Ковальчук. Вона вже вдруге представляє свою колекцію, цього разу це романтичний образ жінки.

– На FASHION TIME люди змінюються, – вважає піар-менеджер генерального партнера модного шоу – компанії «Файн сіті Девеловмпент», забудовника мікрорайону «Басів схил» – Олена Сєргеєва. Адже це не просто проект, а ще й віртуальний майданчик, де люди можуть обмінюватися думками та ідеями.

Як пообіцяли організатори FASHION TIME, наступний рік буде ще видовищнішим! Чекаємо з нетерпінням!


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар