Головна » Відео » У Рівному до маленьких аутистів прийшли незвичайні гості (ВІДЕО)

У Рівному до маленьких аутистів прийшли незвичайні гості (ВІДЕО)

Ось так старанно та навіть натхненно дітки аутисти займаються фізичною культурою. Пробіжка, переверти, плазування і головне – дисципліна! Реабілітолог Сергій Маєвський знає, як і що робити, аби привернути увагу особливих дітей.

Ця спеціальна школа для дітей з аутизмом у Рівному відкрилася три місяці тому. Тут зараз проходять навчання пів сотні дітей. Ось так вони пишуть диктанти. Ось так, граючись, займаються. А ще проводять заняття на кухні. Тут діти по справжньому вчаться готувати їсти. Сьогодні чаклують над фруктовим шашликом.

Ці три місяці значно змінили дітей. На краще. Вони стали вже адаптувалися. У них зникла проблемна поведінка. Діти з цікавітсю знайомляться із дорослим світом. Сьогодні їм до вподоби мікрофон телеканалу “Ритм”.

У день знань про аутизм до школи завітали гості. Діти із синдромом Дауна та особливими потребами прийшли разом погратися та повчитися.

Серед гостей і добровільна кураторка школи Людмила Чірак. Каже, що  приємно здивована такими змінами серед дітей та дорослих, які долучаються до створення належних умов для навчання.

В планах Громадської організації “Погляд” – працювати над розширенням школи, а влітку зробити традиційний всеукраїнський табір. Втім, головне аби суспільство не відмовлялося від особливих дітей і дізнавалося більше про їх неймовірні можливості.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар