Головна » Новини » Кримінал » Стало відомо ім’я ймовірного смертника, який здійснив теракт у Петербурзі

Стало відомо ім’я ймовірного смертника, який здійснив теракт у Петербурзі

Слідчий комітет висунув версію, що до вибуху в метро у Санкт-Петербурзі. За їхніми дослідженнями до теракту ймовірно причетний є громадянин Казахстану – 22-річний Максим Аришев.

Про це розповіли його близькі, повідомляє 24 канал з посилання на місцеве видання “Фонтантка”.

За їхніми словами, востаннє 3 квітня Максим виходив на зв’язок зі станції метро “Сінна площа” та був у мережі до 14:29. Підозрюваний прямував з навчання Санкт-Петербурзького державного економічного університету в бік будинку на станції “Фрунзенська” та мав з собою паспорт громадянина Казахстану та студентський квиток.

“Він їхав звичним маршрутом, у Петербурзі проживає кілька років, справно продовжував дозвільні документи, був завжди на вигляді, повністю соціалізований, його ніколи не було помічено в чомусь навіть близькому до радикальних течій”, – наголосив його знайомий.

Відповідно до травм на тілі Аришева та часу перебування у мережі, слідчі зробили висновок, що він перебував у епіцентрі вибуху, і це дало підстави слідству припустити про його причетність до теракту.

До слова, родичі Максима з цим не погоджуються.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар