Головна » Новини » Культура » Діти зі Сватового задоволені канікулами на Рівненщині

Діти зі Сватового задоволені канікулами на Рівненщині

Екскурсії, розваги, спортивні змагання, майстер-класи, толока та гостини у військових. Так на Рівненщині провели весняні канікули діти зі Сватового Луганської області.

Надзвичайно насичений день чекав гостей з Луганщини під час екскурсії Дубенщиною. Для дітей провели екскурсію замком, показали місцеві храми та парк Тараса Шевченка із різьбленими скульптурами. Ще школярі взяли участь у міській толоці  – допомогли поприбирати територію і висадити деревця. А потім позмагалися в козацькому гарті.

В Острозі учні побували в замку та Острозькій академії, а дорогою завітали на Джерело Святого Миколая. У Рівному діти розважались у Мультипарку, відвідали музей бурштину, краєзнавчий музей, кінотеатр, зоопарк та Лігу сміху. А ще їх гостинно прийняли у військовій частині, де вони скуштували справжньої солдатської їжі. Ще один день відпочинку діти зі Сватового провели у місті Лева.

Як розповіла заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир, дітей вразив наш край, вони не очікували такого гостинного прийому та виявили бажання обов’язково повернутися ще. А також запрошували до себе.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар