Головна » На експорт » ФБР створить спецвідділ щодо Росії

ФБР створить спецвідділ щодо Росії

Новий підрозділ буде базуватися в штаб-квартирі ФБР у Вашингтоні.

ФБР планує створити спеціальний підрозділ, який буде займатися координацією розслідування про можливе втручання Росії в президентські вибори.

За даними видання, робота відділу буде націлена на те, щоб надати директору ФБР Джеймсу Комі додаткову можливість для доступу до деталей розслідування.

Як пише видання, зазвичай ФБР проводить розслідування із одного зі своїх 56 офісів. Однак, для розслідування про втручання РФ у президентські вибори потрібен центральний керівник. Тому новий підрозділ буде базуватися в штаб-квартирі ФБР у Вашингтоні і розпочне роботу в наступному місяці.

Очікується, що контролювати діяльність служби буде фахівець із контррозвідки, який буде раз на тиждень повідомляти про виконану роботу Джеймсу Комі і щодня звітувати перед заступником директора ФБР Ендрю Маккейбом. Всього у відділ увійдуть 20 агентів, скликаних з усієї країни.

За даними Financial Times, слідчі ФБР також оцінять можливість порушення кримінальної справи. Однак чимало песимістично оцінюють подібні перспективи через складність отримання доказів від російської сторони.

Про це повідомляє Financial Times .


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар