Головна » На експорт » На Рівненщині легалізують тіньову зайнятість

На Рівненщині легалізують тіньову зайнятість

На Рівненщині триває процес легалізації тіньової зайнятості. Інспектори Держпраці перевіряють роботодавців і виявляють неоформлених працівників. Про це повідомили в прес-службі Рівненської ОДА.

Нагадаємо, за одного працівника, який працює неофіційно, передбачений штраф 96 тисяч гривень, а за недопущення управління Держпраці на підприємство для перевірки – 320 тисяч.

«Нове законодавство у сфері трудових відносин дає широкі повноваження управлінню Держпраці у Рівненській області. Проте зараз ми робимо ставку більше на профілактичні заходи. Це має стати сигналом для підприємців, щоб вивести з тіні свій бізнес, адже легалізація економіки та заробітних плат є суттєвим кроком для наповнення бюджету», – зазначив Юрій Приварський.

Як доповів керівник начальник управлінням Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний, цьогоріч проведено 25 перевірок з питань використання найманої праці. Зокрема, на шести підприємствах виявлено 13 осіб, які працювали без оформлення трудового договору. За результатами перевірок складено 25 актів та направлено на розгляд суду 13 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУпАП. На усунення виявлених порушень керівникам вручено 16 приписів, з них 8 – виконано.

Окрім того, діють районні групи, якими з початку року обстежено 95 суб’єктів господарювання.

Юрій Приварський доручив відповідним службам, головам районних державних адміністрацій посилити роботу у напрямку легалізації тіньової зайнятості та збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

І вже на наступному засіданні заслухають керівників тих РДА, де робота з легалізації тіньової зайнятості виконується не належним чином.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар