Головна » На експорт » Більш як 4 тисячі пожеж впродовж минулого тижня ліквідували в Україні

Більш як 4 тисячі пожеж впродовж минулого тижня ліквідували в Україні

Впродовж минулого тижня (з 27.03 по 02.04) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Від початку тижня зареєстровано 4 тис. 574 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 41 особу.

Ліквідовано 4 тис. 126 пожеж, врятовано на пожежах 39 осіб та не допущено знищення вогнем 883 будівель і 30 од. техніки. На пожежах загинуло 24 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 874 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 330 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 238 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 9 осіб, повідомляють у прес-службі ДСНС України.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар