Головна » На експорт » На Рівненщині провели заняття для офіцерів ЗСУ (фото)

На Рівненщині провели заняття для офіцерів ЗСУ (фото)

Особлива увага присутніх зверталась на питання мінної безпеки та тактичної медицини.

На Рівненському загальновійськовому полігоні відбулись контрольні заняття з предметів бойової підготовки для близько двох сотень військовослужбовців управління оперативного командування «Захід».

На відміну від стрільб з пістолета, де вправа виконується тільки стоячи на одній відстані від мішеней, з автомата кожен стріляючий знищував умовного противника стоячи, з коліна та положення лежачи. На спеціальній ділянці полігону офіцери оперативно-тактичного рівня виконали контрольну вправу метання бойових гранат на відстані до півсотні метрів.

Особлива увага присутніх зверталась на питання мінної безпеки та тактичної медицини. З метою набуття необхідних знань та навичок офіцерам нагадали алгоритми дій в разі екстрених ситуацій.

Як зазначила керівник заняття з тактичної медицини сержант військової служби за контрактом Ольга Сичик, індивідуальні аптечки, які використовуються підрозділами Збройних Сил України з кожним разом покращуються.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар