Головна » Новини » Культура » Рівнян навчатимуть знімати кіношедеври

Рівнян навчатимуть знімати кіношедеври

 

 

3 квітня 2017 року о 18:00 у «Відкритому офісі» від Платформа взаємодій «Простір»  (Рівне, Соборна, центральний корпус НУВГП,  4 поверх, вхід через 3-й поверх) відбудеться прес-конференція з приводу двох цікавих кінопроектів, які починають свою роботу у Рівному. Це «Кіношкола у Рівному» та ретроспектива французьких фільмів «Лямур Тужур» в рамках фестивалю «Французька весна».

 

На сьогодні досить часто молоді люди намагаються самостійно знімати різні фільми від короткометражок і навіть до серіалів. Дехто робить це інколи й не маючи бюджету, дехто знаходить якесь фінансування. Але донести їх до глядача та продемонструвати свої доробки на великих чи навіть «малих» екранах, а отже закріпитися у професії кінематографіста, їм, на жаль, не вдається.

Причин цьому багато і одна з них – це відсутність азів кіноосвіти. Заповнити «кадрову прогалину», яка виникла в українському кіно, допоможе проект «Кіношкола у Рівному», який розпочинає свою роботу 29 квітня за підтримки управління культури і туризму виконкому Рівненської міськради та ГО Платформа взаємодій «Простір».

Рівне буде першим містом, яке завдяки активності громади та підтримки влади візьметься за проект, що створить нову комунікацію між кіномитцями та зацікавленою молоддю, між фахівцями в галузі кіно з різних регіонів України, враховуючи вимоги часу та необхідність залучення у національний кінопростір нових імен.

 

Усім відомо, що засновниками кінематографу є французи. Тим більше, романтичного кіно – про кохання, ревнощі, страждання. Тому саме французькі фільми, які здатні продемонструвати увесь спектр почуттів кохання й стали «головними героями» під час традиційного фестивалю «Французька весна». Ретроспективу кількох найкращих стрічок від культових режисерів любителі драматичного кіно зможуть бачити у «Відкритому офісі» протягом квітня.

 

Усі подробиці обох проектів та повна інформація про їхню реалізацію буде озвучена на прес-конференції 3 квітня 2017 року о 18:00 (Рівне, Соборна, 11, центральний корпус НУВГП,  4 поверх, вхід через 3-й поверх, «Відкритий офіс» ). Одразу після цього розпочнеться показ першого фільму «Літня казка» Еріка Ромера.


Актуально

У Рівненському районі горів будинок (ФОТО)

17 липня горів будинок у с. В.Омеляна, Рівненського району. На місце події було направлено чергові …

Залишити коментар