Головна » Відео » Сергій Паладійчук прозвітувався за півріччя своєї роботи на посаді секретаря Рівнеради (ВІДЕО)

Сергій Паладійчук прозвітувався за півріччя своєї роботи на посаді секретаря Рівнеради (ВІДЕО)

Більше 2 тисяч звернень, 290 постійних комісій і 24 пленарних засідань, десятки соціальних ініціатив, проектів та програм з розвитку міста –  Сергій Паладійчук прозвітувався за півріччя своєї роботи на посаді секретаря Рівнеради.

Серед наймаштабніших проектів та ініціатив можна відмітити  запровадження електронних петицій, сервісу «розумне місто», проекту «Громадський бюджет», програми «Безпечне місто», бізнес-форуму «Велике Рівне», кінофестивалю «Місто мрії», розробка історико-архітектурного плану міста та багато інших.

Втім, вважає недопрацьованими питання освітлення пішохідних переходів у Рівному. За цей час вдалося освітлити лише 3.

Вже наступного року секретар Рівнеради планує працювати над створенням «Інституту розвитку міста», молодіжної міської ради, програми енергоощадливості, впровадити маршрут швидкісного потягу  “Інтерсіті” “Київ-Рівне-Хелм”, будівництво об’їзної дороги навколо міста сполученням Київ-Рівне-Луцьк, розробити програму «Правила розміщення вивісок».

Також Сергій Паладійчук розповів, що наразі не планує балотуватися на міського голову Рівного,  та пообіцяв і надалі проводити публічні звіти для журналістів та громадських активістів.


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар