Головна » Новини » Здоров'я » У Рівному обговорили реформи в медичній галузі

У Рівному обговорили реформи в медичній галузі

У Рівному обговорили ключові питання реформ у галузі охорони здоров’я. Упродовж двох днів працювали радники міністра охорони здоров’я, керівники управлінь  з усієї України, та головні лікарі закладів  Рівненщини. Під час засідання Секції Асоціації міст України з питань охорони здоров’я – з’ясували чого очікувати від реформи. Обговорили законодавче забезпечення реформи системи охорони здоров’я ,  а також дізналися якою повинна бути позиція органів місцевого самоврядування щодо реформи фінансування системи охорони здоров’я. В рамках роботи делегація відвідали Рівненську міську лікарню, де оглянули різні відділення, та ознайомилися з новаціями лікарні. Зокрема побачили нові технології, які замінюють кварцування приміщень. Головний лікар Євген Кучерук  – розповів про співпрацю з Німецькими лікарнями, та як саме вони допомагають. Зокрема показав нові лікарняні ліжка для хворих після операцій, вони мають автоматичне керування. Особлива гордість лікарні  – відділення кардіології та судинної хірургії. Тут усе зроблено для пацієнтів, наші медики вже давно освоїли різноманітні найскладніші операції. Головне каже Євген Кучерук це співпраця на різних рівнях –  міста, пацієнтів, та міжнародна допомога.

Вже сьогодні учасники секції обговорили проблемні питання впровадження концепції реформи фінансування первинного та вториннного рівнів надання медичної допомоги. Та обговорили порядок відшкодування вартості лікарських засобів.

Повідомляє проект ПУЛЬС рівненського РВ АМУ.


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар