Головна » Новини » Культура » Тіматі хоче створити свій футбольний клуб

Тіматі хоче створити свій футбольний клуб

Група компаній Black Star, що належить відомому російському виконавцю Тимуру Юнусову, більш відомому як Тіматі, має намір створити в Москві футбольний клуб і футбольне агентство. На першому етапі фірма готова інвестувати в проект майже 10 мільйонів рублів.

 

«З нами в партнерстві з футбольного напрямку працює людина, у якого є ліцензія Російського футбольного союзу», – заявив співзасновник групи компаній Black Star Павло Кур’янов в інтерв’ю ТАСС.

Співзасновник агентства зазначив, що команда може з’явитися протягом трьох-п’яти років. Поки незрозуміло, як буде називатися клуб, однак Кур’янов перерахував деякі варіанти: Black Star, «Москва» або «Строгіно».

Кур’янов додав, що вони мають намір зайнятися саме розвитком футболу, а не «освоєнням коштів». За його словами, їм важлива капіталізація і цікавий футбол, а не «розпил» державних коштів або «відкати» з високих зарплат футболістів.

У свою чергу віце-президент РФС Сергій Анохін заявив, що відомство тільки вітає розвиток масового й дитячо-юнацького футболу. За його словами, в перспективі гравцями нової команди можуть стати випускники московських спортивних шкіл.


Актуально

Олег Червонюк | Персона Грата

Олег Червонюк: “Сенс мого життя – моє підприємство”

Черговим гостем програми “Persona Grata” став Олег Червонюк – власник Рівненського льонокомбінату (ТМ “Льонокомбінат”, ТМ “Goldi”). …

Залишити коментар