Головна » Відео » Ніщо не заважає потрапити орендарям на вул. 16 липня, 10 (ВІДЕО)

Ніщо не заважає потрапити орендарям на вул. 16 липня, 10 (ВІДЕО)

– Ніхто не перешкоджає суборендарям потрапити до будівлі, що по вул.16 липня, 10, – заявляє адвокат теперішнього власника Оксана Овдійчук. Нагадаємо, декілька днів тому підприємці заявляли, що вони не можуть потрапити до своїх приміщень, щоб працювати. І новий власник вимагає перезаключити з ними договір оренди , але ніяких документів не дає.

– Справа в тому, що власником цієї будівлі до березня 2014 року був ТОВ «РівнеАгробуд» на чолі з Сергієм Новосадом, – продовжує адвокат. Саме він, без відома товариства, безоплатно передав будівлю Андрію Федорчуку. З ним впродовж восьми років і працювали підприємці, проте на сьогодні «РівнеАгробуд» хоче повернути свою власність.

Фактично асоціація «РівнеАгробуд» змушена звертатися до судових органів і рішеннями судів усіх трьох інстанцій, які набрали законної сили було встановлено факт незаконного відчуження вказаної будівлі на користь Федорчука та витребувати цю будівлю із володіння Федорчука. Рішення суду набрало законної дії ще в червні 2016 року, тобто ще рік назад і будівлю було зареєстровано за асоціацією «РівнеАгробуд».

Голова ТОВ «РівнеАгробуд» Роман Кричвалуши каже, що вони відкриті до співпраці і готові переоформити договір оренди з будь-ким із підприємців. Більше того, вони можуть запропонувати більш вигідні умови для суборендарів.

На сьогодні з ТОВ «РівнеАгробуд» вже уклали договір 20 підприємців, налагоджується зв’язок з іншими суборендарями.

Крім того,  в будівлі планується ремонт.

 


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар