Головна » На експорт » «Особливих» дітей хочуть відправити у звичайні школи

«Особливих» дітей хочуть відправити у звичайні школи

Діти з особливими потребами мають вчитися разом з іншими. Вони не повинні бути ізольовані від суспільства та мають отримувати якісну освіту. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА. 

Саме цього можна досягти через подальше впровадження інклюзивної освіти. В цьому переконана заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

У 2016-2017 навчальному році інклюзивне навчання організовано у 98 школах нашої області, діє півтори сотні інклюзивних класів. В них навчається 197 дітей з особливими освітніми потребами. Для їх супроводу введено понад 90 посад асистента вчителя.

Інклюзивне навчання введено і у 11 дошкільних навчальних закладах, де діє 12 груп. Там виховується 14 дітей. За кошти місцевих бюджетів введено 10 посад асистента вихователя.

«На Рівненщині ще сотні «особливих» дітей, які відокремлені від суспільства і не мають змоги розвиватися разом зі своїми однолітками. Альтернативою навчання дітей з особливими освітніми потребами є інклюзивна освіта. Це можливість не лише навчатися разом, а й задовольнити найважливіші потреби кожної дитини», – зазначила заступник голови ОДА.

Нагадаємо, інклюзивне навчання не розділяє учнів у класі і дає можливість «особливим» дітям отримувати якісну освіту у звичайній школі. В разі необхідності надається підтримка як у навчанні, так і з перепланування школи, класів, програм і діяльності, аби всі учні без виключення навчалися і проводили час разом.


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар