Головна » Новини » Культура » У Рівному розпочався ювілейний FASHION TIME (ВІДЕО)

У Рівному розпочався ювілейний FASHION TIME (ВІДЕО)

Весна, любов, гармонія, краса, стиль… У Рівному стартувала ювілейна модна подія Фешн-Тайм.

«Я роблю те, що люблю», – каже дизайнерка Любов Шипукова. Ще до початку модної події вона була частинкою творчої команди АртМоделс, а коли дізналася про конкурс дизайнерів, одразу почала готувати свою першу колекцію. Згодом відкрила ательє і створила власний бренд. Тому перш за все, вважає фешн-тайм майданчиком для творчості.

Свою історію успіху розповіла і одна з наймолодших дизайнерок за всі 15 сезонів фешн-тайм. Спочатку Софія Чокан підготувала власну колекцію на конкурс юних дизайнерів, а вже за кілька років вона представила власну авторську виставку картин.

Втім вже традиційно до наймоднішої події в РІвному долучаються не лише дизайнери, але й когорта поціновувачів моди. Серед них чи не наймодніша у місті будівельна компанія «Файн сіті девеловпмент», забудовник мікрорайону «Басів схил».

Організатори Фешн-тайм не тільки розповіли програму модної події, познайомили присутніх з дизайнерами, а й подякували всім спонсорам і людям, які допомагали у створені цього свята. Серед таких і генеральний партнер компанія «Файн сіті девеловпмент», забудовник мікрорайону «Басів схил».

Отже, модна подія Рівного – розпочалася!! Як і нові історії успіху, які відкриваються на фешн-тайм.Протягом усього тижня телеканал Ритм знайомитиме своїх глядачів із усіма основними подіями модного фесту. Зоряна Жильук. Іван КОмар. У ритмі подій.


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар