Головна » Відео » 500 років реформації відзначали рівняни з … граблями та лопатами (ВІДЕО)

500 років реформації відзначали рівняни з … граблями та лопатами (ВІДЕО)

Десятки вірян із різних церков Рівненщини  прибирали серце Рівного – річку Устю. Більше 200 людей гуртом взялися робити добру справу для міста. Рівнянин Владислав Федоришин зізнається, що в суботу зранку любить довше поспати, але минулими вихідними не вийшло. І не шкодує, адже про чисте місто мріяв давно.
Хлопці носять вже зібране сміття, а дівчата охоче підмітають плити берега Усті. Єлизавета Корнічук впевнена, що ніщо краще не згуртовує молодь, як робота. “І, хоча реформація у церкві відбулася пів тисячі років тому, сьогодні цю подію варто відзначати”, – кажуть християни. А зробити місто чистим- найкращий спосіб святкування.
Організатори масштабної толоки задоволені результатом, адже  долучилася й молодь. Свої віру та правила життя вони довели вчинками.
Ініціативу Всеукраїнської Ради про святкування реформації підтримав Президент України Петро Порошенко. Він підписав відповідний указ «Про відзначення в Україні 500-річчя ». А рівняни окрім урочистих відзначень долучилися до свята ще й своїми  працьовитими руками.

 


Актуально

На Рівненщині побільшає поліцейських

Понад 70 правоохоронців успішно склали іспити, тож невдовзі заступлять у добові наряди Цьогоріч 10 та …

Залишити коментар