Головна » На експорт » На Рівненщині хочуть модернізувати профтехосвіту

На Рівненщині хочуть модернізувати профтехосвіту

У четвер, 30 березня, питання розвитку професійно-технічної освіти об’єднає у місті Рівному представників влади та приватного сектору. Повідомляє прес-служба ОДА.

Над підготовкою професійних кадрів, модернізацією навчальної програми до реальних потреб економіки на прес-конференції говоритимуть представники Міністерства освіти та науки України, місцевої влади, компанії «Снєжка-Україна» та Вищого професійного училища №1 м. Рівне.

Захід розпочнеться об 11:00 год. у Вищому професійному училищі №1 м. Рівне (вул. С. Бандери, 69).

На завершення прес-конференції на базі училища відбудеться урочисте відкриття Навчально-практичного центру «Śnieżka», де учні отримають унікальну можливість опанувати новітні будівельні технології та матеріали.

Учасники прес-конференції окреслять бачення розвитку професійно-технічної освіти у регіоні, а також перспективи участі таких освітніх закладів у комплексному розвитку міста Рівного. На прикладі навчально-практичного центру “Śnieżka” говоритимуть про підготовку фахівців будівельної сфери, а також державно-приватне партнерство у закладах професійно-технічної освіти Рівненщини.


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар