Головна » Новини » Здоров'я » В Україні до Фіолетового дня розробили інструкцію першої допомоги

В Україні до Фіолетового дня розробили інструкцію першої допомоги

Фото ілюстративне

26 березня у всьому світі відзначили Фіолетовий День. Це день присвячений людям, які хворіють на епілепсію. Таких людей в світі чимало. Епілепсія вважається одним з найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань людини. Вона проявляється раптовими судорожними нападами.

Є відомості, що на епілепсію хворіли багато відомих людей.  У їх числі Юлій Цезар, Олександр Македонський, Нострадамус, Данте Аліг’єрі, Іван Грозний, Наполеон Бонапарт, Федір Достоєвський, Альфред Нобель, Вінсент ван Гог.
Українська Біржа Благодійності наголошує, що епілепсія – це не клеймо та не вирок. Епілепсія — хвороба, яка має сильний психологічний вплив на пацієнтів, їхніх рідних та близьких. Значною мірою це пов’язано з недостатнім рівнем поінформованості про захворювання та причини його виникнення, як серед суспільства в цілому, так і серед тих, хто в першу чергу має надавати підтримку людям з епілепсією — лікарів, педагогів та членів сімей.
Українська Біржа Благодійності розробила інструкцію для інформування громадян про  те, як правильно надати першу допомогу людині з епілепсією.


Актуально

На Рівненщині побільшає поліцейських

Понад 70 правоохоронців успішно склали іспити, тож невдовзі заступлять у добові наряди Цьогоріч 10 та …

Залишити коментар