Головна » На експорт » Родичі загиблих отримали по 50 тисяч від голови Рівненської ОДА

Родичі загиблих отримали по 50 тисяч від голови Рівненської ОДА

До голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка звернулася вдова загиблого в АТО Сергія Голубєва. Нагадаємо, сержант Збройних Сил України Сергій Голубєв ціною власного життя вберіг десятки підлеглих. Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Після загибелі чоловіка, жінка залишилася сама з двома дітьми. Тож Олексій Муляренко прийняв рішення про виділення вдові 50 тисяч гривень з особистого фонду.

Матеріальну допомогу також отримали родичі загиблих в АТО військовослужбовців – Прончука Тараса,  Демчука Романа та Поліщука Олега.

Нагадаємо, Олексій Муляренко – чи не єдиний в Україні голова ОДА, який надає одноразову матеріальну допомогу родинам загиблих учасників АТО. У 2016 році було перераховано більше мільйона гривень на допомогу учасникам АТО та членам їх сімей.

Загалом цього разу до голови Рівненської ОДА на особистий звернулося 37 громадян області. Найбільше заявників – з Рівного.

Більше половини звернень стосувалося про надання матеріальної допомоги та лікування. Зокрема, мешканка Рівного просиласприяння у проведенні дороговартісної операції (близько 120 тисяч гривень)  з установки штучного клапану на серці. Голова ОДА доручив підготувати на МОЗ відповідного листа, водночас на підготовку до операції та післяреабілітаційний період пообіцяв часткову фінансову допомогу.

Керівник однієї із ДЮСШ звернувся із проханням посприяти у фінансуванні спортшколи, адже коштів вистачає лише на заробітну плату, водночас потрібно оновити спортивну базу. Олексій Муляренко доручив профільному управлінню проаналізувати потреби ДЮСШ, після чого, у разі необхідності, Рівненська ОДА ініціюватиме збільшення фінансування школи.

Нагадаємо, аби потрапити на прийом до керівництва облдержадміністрації, потрібно попередньо записатися. Для цього можна зателефонувати за номером (0362) 695-269 або ж звернутися за адресою: майдан Просвіти, 2, кабінет 107.


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар