Головна » На експорт » До Рівного приїдуть провідні економічні експерти

До Рівного приїдуть провідні економічні експерти

У Рівному відбудеться семінар від провідних економічних аналітиків Міжнародного центру перспективних досліджень – одного з найпотужніших інтелектуальних центрів України. Захід відбудеться 31 березня. Початок о 12 годині у кабінеті 201 Рівненської ОДА. Про це повідомив регіональний партнер МЦПД у Рівненській області Безека Максим.
Метою семінару є підвищення фінансової спроможності об’єднаних громад та фінансової грамотності її представників. В процесі трансформації місцевого самоуправління принципове значення має належне забезпечення фінансової спроможності територіальних громад, а також контроль за ефективністю використання наявних ресурсів з метою недопущення проявів корупції.
Сьогодні фінансова неспроможність територіальних громад в Україні спричинена, серед іншого, особливостями національної бюджетної системи, а саме обмеженістю capacity control за використанням бюджетних коштів, а також тотальною корупцією та бюрократією на локальному рівні.
Ціль заходу –  підвищення фінансової грамотності представників територіальних громад, розкриття альтернативних шляхів залучення фінансових ресурсів, доступних для територіальних громад (гранти, мікрокредити, тощо), посилення контролю за використанням фінансових ресурсів місцевих громад та недопущення проявів корупції.

Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар