Головна » Відео » У Рівному замінити водійські права тепер можна за 10 хв. (ВІДЕО)

У Рівному замінити водійські права тепер можна за 10 хв. (ВІДЕО)

Сервісні центри МВС на колесах. Таке ноу-хау  презентували у Рівному. Реєстрація та перереєстрація транспорту, заміна посвідчення водія, отримання міжнародного та довідки про відсутність судимості. Тепер жителям маленьких міст та віддалених сіл не треба буде їхати до Рівного за цими послугами, спеціалісти за графіком приїдуть самі.
Перші в Україні
Заміна водійського документа за 10 хвилин – відтепер у Рівному таку послугу можна отримати у сервісному центрі МВС на колесах. Транспортний засіб обладнаний та з’єднаний з базою так, що є можливість відразу роздрукувати посвідчення водія. Таке ноу-хау уже випробував міський голова Рівного Володимир Хомко та секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Сьогодні вони перші в Україні отримали оновленене водійське посвідчення саме у таких центрах. Коштує така послуга – 201 гривню. Окрім заміни водійського посвідчення тут надаватимуть усі найбільш поширені послуги, що є у стаціонарних сервісних центрах МВС.
Ноу-хау у найвіддаленіші села 
У кожному мобільному сервісному центрі громадян обслуговуватимуть два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу автомобіля. Також тут є фотоапарат для фотографування на посвідчення водія. Виїзджатиме такий автомобіль у найвіддаленіші села нашої області за графіком, який Рівненський обласний центр МВС уже найближчим часом узгодить разом з головами сільських рад Рівненщини.

Все узгоджено, договори підписані

Як зазначив  в.о. директора регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Валерій БЕЛЕЦЬ, спеціалісти уже об”їхали майже усі районні центри. Ми поспілкувалися зі всіма головами районних адміністрацій. Ми погодили нашу співпрацю та підписали угоди. І зараз усе залежить від голів адміністрацій, як вони скомунікують між собою. І якщо буде достатня кількість людей, то ми готові виїхати у будь який час. Інформацію про необхідні документи, графік виїздів і маршрути спеціалізованого автомобіля саме на Рівненщині можна буде дізнатися у свого селищного голови, або голови райдержадміністрації.

 


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар