Головна » Відео » Арсен Мірзоян ділився в Рівному тонкощами шоу-бізнесу (ВІДЕО)

Арсен Мірзоян ділився в Рівному тонкощами шоу-бізнесу (ВІДЕО)

Арсен Мірзоян вкотре завітав до Рівного. Втім, на цей раз він не збирає аншлагів у концертому залі. Музикант приїхав до нашого міста аби в невимушеній атмосфері поділитися з музикантами хитрощами шоу- бізнесу. Аресен Мірзоян не приховує – актуальне питання для більшості молодих виконавців полягає в тому, чи працювати їм самостійно, чи разом з продюсером. З власного досвіду співак дає перевірені поради.

Варто зазначити, що Арсен Мірзоян приїхав до Рівного у рамках музичної конференції. Її вперше організували у Рівненському міському будинку культури. Організатори прагнуть з рівненської молоді зробити справжніх зірок . Рівнянка Ольга Попович з дитиства співає. Зізнається , що на семінар прийшла для того, щоб дізнатися про кухню сучасної естради.

Семінар “Біг Тайм” у Рівному проходить вперше. Організатори кажуть, що їм вдалося зацікавити вже чимало рівнян, які протягом тижня активно приходили на майстер-класи заради спілкування із знаними музикантами. Тому обіцяють, що проект відбуватиметься щороку.


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар