Головна » На експорт » В наслідок вибухів в Балаклії пошкоджено більше двох сотень будівель
Æèëîé äîì, ðàçðóøåííûé â ðåçóëüòàòå ïîïàäàíèÿ ñíàðÿäà, â Áàëàêëåå (Õàðüêîâñêàÿ îáë. ), 23 ìàðòà 2017 ã. Ôîòî Ìàðèåíêî Àíäðåé / ÓÍÈÀÍ

В наслідок вибухів в Балаклії пошкоджено більше двох сотень будівель

У Балаклії Харківської області в результаті вибухів на складі боєприпасів пошкоджено 243 будівлі. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко на своїй сторінці в Facebook.

«Триває комісійне обстеження будівель. Виявлено 5 зруйнованих приватних житлових будинків.Отримали ушкодження різного ступеня 243 будівлі, в тому числі 117 багатоквартирних будинків, 87 приватних будинків, 12 об’єктів соціальної сфери, 22 об’єкти інфраструктури та промисловості », – написав Зубко.

Він запевнив, що місцева влада організувала видачу населенню будматеріалів для проведення первинного ремонту пошкоджених будівель. Крім того, для аварійно-відновлювальних робіт залучили 64 бригади. Для забезпечення електропостачання в селі Яковенково під Балаклією задіяні дві електростанції ГСЧС. Крім того, як повідомив Зубко, піротехнічними бригадами ГСЧС розміновані 5 з 9 секторів території міста Балаклія та 7 населених пунктів.

«Розмінування триває. Всього вилучено 820 вибухонебезпечних предметів », – зазначив віце-прем’єр. Він додав, що на території арсеналу спостерігаються поодинокі вибухи боєприпасів періодичністю 10 вибухів в 1 годину. Пожеж на території Балаклеї і прилеглих населених пунктів не зафіксовано.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар