Головна » На експорт » Рівненські старшокласники змагалися у Спартакіаді «Заграва-2017»
????????????????????????????????????

Рівненські старшокласники змагалися у Спартакіаді «Заграва-2017»

На території військової частини ОК «Захід» відбувся заключний етап Загальнодержавної спартакіади серед допризовної молоді Рівного «Заграва – 2017». Про це повідомляє прес-служба ОК “Захід”.

У заході взяли участь більше сотні десятикласників. Кожна команда у складі п’яти осіб представляла честь своїх начальних закладів, змагаючись у стройовій підготовці, споряджання магазинів набоями та підтягуванні на перекладині.

 

Під час заходу полковник Федір Капустинський подякував молоді за активність та підтримку військовослужбовців, які зараз виконують завдання Антитерористичної операції.

«У такий складний час для держави ви тут, а це означає, що для кожного з присутніх поняття патріотизму, здорового способу життя та готовності до захисту Вітчизни не порожні слова», – підкреслив старший офіцер.

Також він висловив впевненість, що частина сьогоднішніх школярів в подальшому поповнить лави Збройних Сил України, аби присвятити своє життя справі захисту Вітчизни.

На думку школяра Олександра Динисенко, кожен чоловік повинен бути морально стійким та фізично витривалим. Цього він навчився у свого батька, який вже два десятки років є офіцером української армії. Хлопець впевнений у своїх силах та перемозі команди, яка з власної ініціативи окрім шкільної програми присвятила підготовці багато часу та зусиль.


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар