Головна » Новини » Культура » У Рівному через хворобу провідного актора скасовано прем’єру в театрі

У Рівному через хворобу провідного актора скасовано прем’єру в театрі

У Рівненському музично-драматичному театрі 26 березня до Дня театру мала відбутися прем’єра вистави “Дорога Памела, або Скарб на звалищі”. Втім керівництво театру повідомило, що її наразі не відбудеться. Проте глядачам пропонують переглянути виставу, яку вже встигли полюбити поціновувачі Мельпомени – “Каліка з острова Інішмаан”

“УВАГА! ЗМІНИ В РЕПЕРТУАРІ!
Шановні глядачі! На превеликий жаль у зв’язку з раптовим погіршенням здоров’я провідного актора театру прем’єра вистави «Дорога Памела, або Скарб на звалищі» 26 березня 2017 року у Рівненському облмуздрамтеатрі відтерміновується. У цей день напередодні Міжнародного дня театру запрошуємо вас переглянути одну з найкращих вистав нашого репертуару, переможницю численних театральних фестивалів ірландську комедію «Каліка з острова Інішмаан» за твором М. Макдонаха. Про дату прем’єри вистави «Дорога Памела, або Скарб на звалищі» театр повідомить додатково на офіційному сайті. ПЕРЕПРОШУЄМО ЗА НЕЗРУЧНОСТІ! ДЯКУЄМО, ЗА ВАШУ ЛЮБОВ І ЩО ЗАЛИШАЄТЕСЯ З НАМИ”


Актуально

У ПриватБанку повідомили про нову схему шахрайства

Фахівці кібербезпеки ПриватБанку повідомили про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням підроблених листів …

Залишити коментар