Головна » Відео новини » У Рівному премію ім. Косміаді вручили двом художникам (ВІДЕО)

У Рівному премію ім. Косміаді вручили двом художникам (ВІДЕО)

У Рівному вручили п’яту премію імені художника Георгія Косміаді. Цьогоріч лауреатами стали аж двоє художників.Відомий скульптор-монументаліст Микола Сівак і живописець Руслан Хвесь.

Микола Сівак – відомий скульптор. Серед його доробку – пам’ятник афганцям на «Лебединці», пам’ятник Першій вчительці біля РДГУ, скульптурне оздоблення Залу органної і камерної музики у Рівному, чудові скульптури в Острозі, Хмельницькому, Березному. І уже найближчим часом у місті Рівно з’явиться пам’ятник і самому Косміаді. По стану здоров’я переможець премії не зміг прийти на церемонію нагородження. Його відзнаку отримала голова Рівненської обласної спілки художників Тетяна Лукашевич.

Інший лауреат художник Руслан Хвесь уже понад двадцять років викладає живопис у художній школі. У своїх картинах відображає абсолютну любов до життя, містичність природи, значення сакрального у кожному моменті буття. Митець розповідає, участь у подібних конкурсах приймає вже вкотре, проте премію відомого художника Георгія Косміаді отримав вперше.

Розмір премії складає 10 тисяч гривень. Цього року серед претнежентів було аж 5 митців.

На вручення премій завітала донька Георгія Косміаді – Надія, яка подякувала усім митцям за пам’ять про свого батька.

Міський голова Рівного Володимир Хомко запропонував лауреату премії Руслану Хвесю повісити його роботу в приміщенні міськвиконкому. Картину має обрати сам автор. Висітиме вона до вручення наступної премії.


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар