Головна » На експорт » Пожежу в Балаклії загасили

Пожежу в Балаклії загасили

Заступник міністра оборони України Ігор Павловський в п’ятницю, 24 березня, повідомив про повну ліквідацію загоряння на артилерійських складах Міністерства оборони біля міста Балаклія Харківської області.

За інформацією Павловського, всі вогнища загоряння на артскладах були локалізовані і ліквідовані.

Як повідомляють у штабі з ліквідації наслідків вибухів на складах боєприпасів в Балаклії, зараз рятувальники проводять очищення території міста та прилеглих населених пунктів від вибухонебезпечних предметів.

“Зараз над виконанням цього завдання працюють дев’ять піротехнічних груп. Територія міста Балаклія розділена на дев’ять секторів, з яких три вже очищені від вибухонебезпечних предметів. Також очищаються чотири прилеглих до Балаклії населених пункти. Крім того, виконано 146 заявок від місцевого населення. Наступне завдання для рятувальників – гасіння пожеж на території Балаклеї, організовано підвіз води для забезпечення безперебійної роботи пожежних підрозділів Міноборони, задіяних у гасінні пожежі”, – відзначили в штабі.

Нагадаємо,в ніч на четвер, 23 березня, сталися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від м.Балаклія Харківської області, загорілася військова база. З району Балаклеї вже евакуювали 20 тисяч людей.

Глава Міноборони Степан Полторак раніше заявив, що причиною пожежі й вибухів боєприпасів на складах була диверсія. Пізніше це підтвердили в СБУ.

Наразі в’їзд до міста перекритий, пасажирське з/д-сполучення тимчасово призупинено. На місці вибуху закрито повітряний простір в 40-кілометровій зоні для всіх літальних апаратів.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар