Головна » На експорт » На Рівненщину з’їдуться патріоти України

На Рівненщину з’їдуться патріоти України

На Рівненщині пройде регіональний форум українських патріотичних справ «Ми – українці». Про це повідомила заступник голови Рівненської ОДА Світлана-Богатирчук Кривко під час наради з представниками Центру Національного Відродження, молодіжних організацій, Волинської та Житомирської ОДА.

Захід проходитиме 28-29 квітня на базі дитячого санаторно-оздоровчого комплексу  «Електронік Рівне» та збере близько 150 представників органів влади, освіти, молоді та громадськості з Волині, Житомирщини та Рівненщини.

«У перший день ми запланували проведення зустрічей для обміну досвідом між учасниками Форуму. Модераторами, зокрема, виступлять представники Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Українського інституту національної пам’яті, Центру Національного Відродження та Інституту проблем виховання», – розповіла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Для учасників заходу розкажуть про організацію та розвиток гри «Джура», проблеми і напрямки розвитку військово-патріотичного виховання, створення молодіжних центрів. Крім того,  проведуть майстер-клас по організації таборування та вишколу. Також запланована зустріч з учасниками АТО.

Наступного дня форумчани побувають в Пластовій оселі, що в Рівненському районі. Для них представлять філософію скаутського руху. Потому відбудеться презентація найкращих проектів Волинської, Житомирської і Рівненської  областей з національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

За словами керівника Центру Національного Відродження Тараса Рондзістого, проведення такого заходу дасть змогу показати для інших областей позитивний досвід діяльності пластових об’єднань в Рівненській області, що буде надзвичайно цікавим для молоді.


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар