Головна » На експорт » На Рівненщині в Управлінні поліції охорони провели навчально-методичний семінар

На Рівненщині в Управлінні поліції охорони провели навчально-методичний семінар

Працівники відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони згідно плану провели тренінгові заняття з працівниками, які відповідають за стан професійного навчання у підрозділах охорони області та з позаштатними інструкторами рукопашного бою. Про це повідомили в Управлінні поліції охорони в Рівненській області.

Основною метою семінару, проведеного 22 березня, було визначення шляхів покращення роботи в системі професійного навчання працівників поліції охорони, визначення єдиної методології та системи навчання, практичних заходів та напрямів діяльності апаратів професійного навчання у 2017 навчальному році.

Під час зборів заслухали керівників підрозділів щодо стану організації професійного навчання працівників в структурних підрозділах охорони в області.

Також було організовано та проведено практичні заняття з вогневої, фізичної та тактичної підготовки.

Кожному учаснику тренінгу було дано принципову оцінку за володіння навичками організації і методики проведення практичних занять з працівниками поліції охорони, а також наголошено на забезпеченні неухильного виконання доручень та вказівок керівництва Управління щодо покращення професійного навчання та майстерності працівників структурних підрозділів поліції охорони.

 


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар