Головна » На експорт » МВС України презентує сервісні центри на колесах

МВС України презентує сервісні центри на колесах

Перші 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їхались у п’ятницю по Україні, щоб надавати послуги у віддалених населених пунктах. Таке ноу-хау презентували у Міністерстві внутрішніх справ України. Про це йдеться на сайті МВС.

Реєстрація та перереєстрація транспорту, заміна посвідчення водія, отримання міжнародного та довідки про відсутність судимості. Тепер жителям маленьких міст, віддалених сіл та селищ не треба буде їхати у райцентр за цими послугами, послуги за графіком приїдуть самі.

У кожному мобільному сервісному центрі громадян обслуговуватимуть два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу автомобіля. Також повідомляється, що пересувні центри працюватимуть на запит місцевих органів влади. Подати заявку можна до Регіонального сервісного центру МВС в області.

У МВС зазначили, що люди, які захочуть скористатися послугами такого центру, знайдуть інформацію про необхідні документи, графік роботи і курсування на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі “Мобільні СЦ”.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, мобільні СЦ створені на базі автомобілів Renault Master. Кожна машина укомплектована спеціальним обладнанням. За його словами, МСЦ працюють по середах, четвергах і п’ятницях. “Якщо Вам потрібно отримати наш сервіс, зверніться до вашого міської або сільської ради – і ми до Вас приїдемо!” – закликав голова МВС.

Фахівці Головного сервісного центру МВС проаналізували демографічне навантаження на різні регіони України, дорожню сітку і логістику міжміського громадського транспорту – і на підставі цього аналізу розробили схему надання мобільного сервісу жителям віддалених районів.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар