Головна » На експорт » Рівненські рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки

Рівненські рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки

З метою організації та проведення агітаційно-масових заходів, що направлені на запобігання випадків загибелі людей у вогні та під час виникнення різного виду надзвичайних ситуацій, підняття рівня обізнаності населення вимогам правил безпечної життєдіяльності співробітниками  Рівненського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області постійно проводиться  інформаційно – роз’яснювальна робота щодо основ безпеки життєдіяльності та інформування населення про стан пожежної безпеки в регіоні і необхідність дотримання вимог пожежної безпеки.

Зокрема, 23 березня рятувальниками в складі рейдової групи було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання на території житлового комплексу «Сонячне» м. Рівне. Всіх, кого відвідала рейдова група було проінформовано про стан з пожежами в місті. Рятувальники наводили приклади конкретних пожеж, а також розповсюджували листівки та пам’ятки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Дані заходи проводяться з метою звернути увагу населення більш відповідальніше ставитися до вимог пожежної безпеки, що в свою чергу допоможе зменшити кількість пожеж і трагічних випадків на них.

Повідомляють в ГУ ДСНС УКраїни в Рівненській області.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар