Головна » Відео » В інституті мистецтв РДГУ відбулась 3-тя музична наукова конференція (ВІДЕО)

В інституті мистецтв РДГУ відбулась 3-тя музична наукова конференція (ВІДЕО)

Яскраво та мелодійно розпочали в інституті мистецтв РДГУ наукову конференцію. Музиканти –  викладачі та студенти – говорили про мистецьку освіту і розвиток творчої особистості. “Захід у стінах навчального закладу проходить уже втретє, і щороку рівень наукового пошуку, доповідей та статей значно підвищуються”, – впевнені учасники конференції.

Студенти міжнародного рівня

Наукові знахідки до конференції студенти пліч-о-пліч з професорами та докторами наук вже традиційно публікують у літературному збірнику. Професор Ярослав Сверлюк каже, що це необхідно, адже нещодавно вони вийшли на міжнародний рівень.

-Завдяки польським колегам педагоги та студенти Рівненського інституту мистецтв РДГУ можуть брати участь у наукових заходах та конференціях Європи, – пишається професор. Каже, що для музикантів такий досвід – безцінний. Адже набуті знання  впливають на практичні уміння. Студенти інституту мистецтв наголошують, що з радістю приймали участь у цьогорічній науковій конференції, для них велика честь.
 


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар