Головна » Новини » Культура » Фіналісти телепроекту “Голос Діти” виступатимуть у Рівному

Фіналісти телепроекту “Голос Діти” виступатимуть у Рівному

В рамках проекту «Гастрольний тур Україною» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, 6 квітня у глядацькій залі ПДМу о 18.00 відбудеться концерт «Веселковий настрій» за участю колективів Палацу творчості дітей та юнацтва міста Хмельницька.

У концерті візьмуть участь: народний художній колектив України студія естрадного співу “Перлинки поділля” ( художній керівник Діна Ремська) – переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Україні та за її межами. Девіз колективу – “працювати, творити, йти до нових злетів, перемог, дарувати своє мистецтво людям”.

Зразковий вокально-хоровий колектив “Тоніка”( художній керівник Наталя Рудь) – переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Україні та за її межами.

Солісти колективу є фіналістами телепроекту “Голос Діти”, переможцями світової олімпіади в Голівуді та “Слов’янського базару” м. Вітебськ.

Вхід вільний!


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар