Головна » Відео » Дорога майбутнього з”явилась на Дубенщині (ВІДЕО)

Дорога майбутнього з”явилась на Дубенщині (ВІДЕО)

Центральна вже не “центральна” і 1152 метри, як винятковий проект

До Привільного з міжнародної траси Київ-Чоп ведуть два автошляхи. Сільський голова Привільного Юрій Момотюк на своєму службовому «Рено» проїхав з нами обома маршрутами – для порівняння. Спочатку вулицею Центральною, на якій потрібно терміново проводити капітальний ремонт. А за тим – вулицею Грушевського, якою їхати, як і йти – одне задоволення. Асфальтне покриття довжиною 1152 метри, кошторисною вартістю 1,5 мільйони гривень – результат реалізації виняткового проекту, на який зважилась місцева громада. До слова, капітальний ремонт, а по суті нове будівництво автошляхів у селах Привільненської об’єднаної територіальної громади – один із напрямків її стратегії розвитку, розробка якої на стадії завершення.

600 метрів “щастя” для Молодаво-2

Ще 600 метрів асфальтівки торік вдалось прокласти у селі Молодаво-2. Але, не дорогами єдиними живе громада – хоча це і дуже вагомий аргумент на користь ОТГ. Об’єктом №1 цьогоріч у громаді вважають роботи з будівництва дитячого навчального закладу на місці, де колись була початкова школа. Плани тут намітили не менш амбітні.

ОТГ тільки на користь

Позитивні зміни в селах, які відбулись за короткий час, який минув від створення об’єднаної територіальної громади, місцеві мешканці не могли не помітити. Зведений кошторис Привільненської ОТГ 2017 року – 14 мільйонів гривень.  Юрій Момотюк відзначає важливу роль у розвитку місцевих громад тих, хто на свій страх і риск розпочали реформу.

Дорогою, яку проторували громади-першопрохідці, нині впевнено крокує і Привільненська об’єднана територіальна громада, для якої 2017 рік , без сумніву стане ще одним поступом вперед.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар