Головна » Відео » На Рівненщині плекають майбутню бізнес-еліту України (ВІДЕО)

На Рівненщині плекають майбутню бізнес-еліту України (ВІДЕО)

9 років беззаперечного успіху

Фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва “Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!” серед старшокласників відбувся у Рівному. Варто наголосити, що захід відбувається за ініціативи профільної школи бізнесу Рівненського міського палацу дітей та молоді ось уже вже дев’ятий рік поспіль. І неодмінно – з успіхом!!! Тут переконуються, що діти зкожним роком стають все більш активними та цілеспрямованими, і разом з тим вкотре дивують організаторів своїми талантами.
Вихованці школи бізнесу ПДМ – традиційно активно беруть участь у конкурсі.Вони сподіваються, що їх досвід та знання допоможуть їм не лише здобути перемогу але і в майбутньому отримати гарну професію.

Еліта повинна залишатись на Батьківщині

Приємно здивовані активністю та знаннями школярів й члени журі – представники банкової сфери та освітньої галузі. У Національному університеті водного господарства та природокористування, де і проходив заключний етап конкурсу, взагалі впевнені, що таких дітей варто утримувати для майбутнього України в її межах.

Амбітні плани на 10-річчя

Організатори фестивалю переконані, що саме його учасники є тією молодою бізнес-елітою України, яка зможе в подальшому збільшити економічний та бізнесовий потенціал країни. Тому на наступний рік, на десятий ювілейний конкурс “Мої знання сьогодні – мій капітал завтра”, чекають нових учасників з новими ідеями та новим баченням. А поки нагородили усіх дипломами “За творчу та пошукову активність, оригінальну бізнес-ідею та її презентацію”. Переможцям вручили грошові винагороди, сувеніри,  підручники з економіки,  флешки, а також грамоти та подяки від організаторів заходу та їх партнерів.


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар