Головна » Відео новини » У центрі Рівного знову майновий скандал (ВІДЕО)

У центрі Рівного знову майновий скандал (ВІДЕО)

Вже другий день орендарі не можуть потрапити до своїх приміщень. Мова йде про будівлю, яка знаходиться на вул.16 липня. Новий власник вимагає, щоб люди перезаключили договір з ним.

Підприємець Олександр Гребенюк каже, що згідно закону України, зміна власника не є підставою для перезаключення договорів, тим більше, що його договір оренди дійсний до червня цього року. Більше того, запевняє, що навіть переукласти його з новим власником підприємці не можуть, адже ніхто їм текст цього договору недає.

Новим можливим власником приміщення є будівельна фірма «Рівбуд». За даними держреєстру одним з її засновників є скандальний депутат Рівнеради від Радикальної партії Василь Немеш. Проте, за словами, адвоката попереднього господаря, з приводу нової власності і досі тривають досудові слідства.

Поліція уже другий день приїжджає на місце події. Проводилися навіть слідчі дії, проте кажуть, що в нових власників потрібні документи є і все законно.

На сьогодні приміщення і досі заблоковано. А суборендарі написали колективне звернення до обласної поліції з приводу скоєння правопорушень та кажуть, що і далі будуть діяти в межах чинного законодавства і відстоювати свої права.


Актуально

Рівненські ветерани у призерах легкоатлетичних змагань

Нещодавно в Дніпрі завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання проводилися на стадіоні …

Залишити коментар