Головна » Відео » Флешмоб до Дня сонячних дітей провели у Рівному (ВІДЕО)

Флешмоб до Дня сонячних дітей провели у Рівному (ВІДЕО)

21 березня відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. У Рівному вже стало традицією проводити цікаві заходи для сонячних дітей. Цього річ відомі спортсмени Рівного та України зіграли з малечею у гру бочче. Суперником малечі була професійна спорсменка, яка цього річ представляла Україну на Олімпійський іграх у Ріо-де-Жанейро, Ольга Котовська. Але й сонячним діткам теж було чим похизуватись. Минулоріч на спортивних змаганнях у Львові вони отримали першість.
Мама 9-річного Івана Савченко Оксана розповідає, що її син дуже любить спорт, і такі змагання хлопчику йдуть тільки на користь.

Окрім спортивного турніру для сонячних діток у Рівному провели збір коштів. Людям, які жертвували кошти, дарували кольорові шкарпетки. Саме вони 21-го березня символізують у світі день особливих діток із синдромом Дауна.

Батьки особливих діток усім пропонують одягти шкарпетки із зображенням хромосом, зробити з них шарф чи краватку, або просто прив’язати до сумки . Саме у такий спосіб можна підтримати особливих діток.


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар