Головна » Випуск новин » Публічна дискусія присвячена Всесвітньому дню поезії відбулася у Рівному

Публічна дискусія присвячена Всесвітньому дню поезії відбулася у Рівному

Про поезію в глобалізованому світі говорили у Рівному. Публічна дискусія присвячена Всесвітньому дню поезії відбулася у стінах НУВГП. Освітяни ініціювали її проведення спільно з активістами громадської організації «Самопоміч».

Між собою спілкувалися вже визнані рівненські поети,  які входять до національної  спілки письменників України та  молоді автори,  поети початківці літературної студії НУВГП.

Ольга Алексєйчук – студентка інституту права, втім поезія в її житті займає вагоме місце. Дівчина каже, писати почала ще у вісім років. Спочатку це були маленькі віршики, а вже зараз більш осмислені рядки.

Студентів літераторів-початківців найбільше цікавили історії  визнаних поетів про їх шляхи сходження до вершин літературного слова, про пошук своїх читачів тощо. Втім, до більш сокровенних тем мова дійшла уже тет-а-тет.

Цьогоріч всесвітній День поезії став днем накопичення знань про «поетичну кухню» і змусив замислитися, зізнаються студенти водного університету. У свою чергу, організатори, активісти громадської організації «Самопоміч» пообіцяли і надалі приділяти більше уваги та підтримувати подібні мистецькі та творчі акції.

 

 


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар