Головна » Новини » Кримінал » СБУ викрила 10 адмінів антиукраїнських груп у соцмережах

СБУ викрила 10 адмінів антиукраїнських груп у соцмережах

Адміністратори викладали отримані з Росії матеріали.

Силовики за останні півтора місяці викрили 10 адміністраторів антиукраїнських спільнот в соціальних мережах, які координувалися російськими спецслужбами. Про це повідомляє прес-центр СБУ у вівторок, 21 березня.

Правоохоронці задокументували, що антиукраїнські і псевдорадикальние ресурси  підтримували жителі Київської, Харківської, Дніпропетровської, Чернігівської, Закарпатської та Луганської областей.

За вказівкою кураторів і за матеріальну винагороду вони переважно наповнювали ресурси в російських соцмережах. Адміністратори викладали отримані з Росії матеріали із закликами до антиконституційного усунення чинної влади, про зміну кордонів України, до проведення різних протестних акцій, в тому числі з використанням масових заворушень.
Під час обшуків у адміністраторів антиукраїнських угруповань оперативники СБУ вилучили комп’ютерну техніку з доказами отримання антиукраїнських матеріалів від російських спецслужб і їх розміщення в соцмережах.

Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар