Головна » На експорт » Старателі пошкодили територію Рівненського природного заповідника

Старателі пошкодили територію Рівненського природного заповідника

Рівненський природний заповідник повідомляє, що від початку березня цього року мешканці с. Старе Село та Переходичі Рокитнівського району у результаті незаконного видобутку бурштину, здійснюють масове пошкодження водно-болотних масивів на території Старосільського лісництва. Ця територія належить до природно-заповідного фонду України зі статусом державного значення та має статут міжнародного значення згідно з Рамсарською конвенцією.

У повідомленні йдеться, що старателі пошкодили 1,185 га території (викопали 12 канав, розмито ґрунтовий покрив). Незаконний видобуток бурштину здійснюють і вдень, і  вночі, працюють організованими групами, забезпечені транспортом. Працівники лісової охорони проводять постійне патрулювання з виставленням постів для недопущення порушників на територію лісництва, однак зважаючи на кількість порушників, їхнє оснащення та агресивну поведінку, ці заходи малоефективні. Про випадки незаконного видобутку бурштину постійно інформують правоохоронці органи.

Керівництво заповідника просить вжити заходів для припинення масового порушення вимог природоохоронного законодавства на територіях. Що охороняються міжнародними стандартами та конвенціями.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар