Головна » Відео » Сесія РОР розпочалася з вистави (ВІДЕО)

Сесія РОР розпочалася з вистави (ВІДЕО)

8 тис. грн.на програму енергоефективності

Сесія Рівненської обласної ради від 17 березня розпочалася з вистави. Її влаштувала громадська організація «Екоклуб Рівне». Мета акції – звернути увагу на недієву програму енергоефективності розраховану на період до 2020 року. Координатор проектів ГО «Екоклуб» Дмитро Сакалюк розповідає, що вони склали свої пропозиції щодо програми і неодноразово намагалися показати їх обласній владі. Серед вимог активістів: вимірювані індикатори, тобто конкретні цілі економії; залучення усіх зацікавлених сторін: від бізнесу і влади до громади і науковців та щорічне звітування. Після довгих суперечок, дискусій і обговорень депутати облради таки дійшли до компромісного рішення з громадськими активістами. Вони проголосували за виділення більше 8 тис. грн.на програму енергоефективності, але тільки на цей, 2017 рік. А надалі створили робочу комісію з представників фракцій і активістів аби доопрацювати її.

“Оселя” для пластунів та дорога для с. Рогачин

Жваву суперечку викликала і пропозиція радикала Володимира Ковальчука. Вона полягала в тому, щоб депутатам обласної ради в однаковому розмірі розподіляли кошти на їхні округи. Проте більшість депутатів не підтримали цю ініціативу. Також, обласні обранці обговорили виділення 700 тис.грн. для облаштування оселі «пластунам».
Зі своєю проблемою до депутатів звернулася і громада с.Рогачин. Вони нарікають, що у їхньому селі зовсім немає дорожнього покриття і діти до школи, і дорослі на роботу повинні добиратися через залізничну колію.

Автомобілі швидкої допомоги та шкільні автобуси
Розглянули і проголосували депутати і за обласний бюджет на наступний рік. Відтак, залишок медичної субвенції 6 млн. грн.спрямували на закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги,а 63 млн. грн. освітньої субвенції – на шкільні автобуси.

Статус героя України і припинення роботи російських установ
Крім того, обласні обранці вислухали і звернення представників Правого сектору і учасників АТО. Перші просили надати статус героя України Миколі Карпюку і Олександру Музичко. Учасники АТО просили ввести безкоштовне перевезення для ветеранів бойових дій та припинити роботи російських закладів та установ, зокрема закрити «Альфа банк», «Сбербанк росії», «Яндекс таксі» і лотереї за російськими програмами.

Наприкінці сесії депутати обласної ради проголосували і за звернення до Президента України щодо видання указу про заходи з відзначення 75-річчя створення УПА.

 


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар