Головна » Відео » Переходимо на ID паспорти (ВІДЕО)

Переходимо на ID паспорти (ВІДЕО)


– За 5 років українці остаточно замінять паперовий паспорт на пластиковий, – запевняють спеціалісти Державної міграційної служби України. Рівненщина стала однією з перших областей, де нові технології з ID паспортами прийняли дуже охоче. Та, разом з тим,  через нововведення у спеціалістів ДМС збільшилися черги.

-У Рівному отримати ID паспорт можна вже з 14 років, абсолютно безкоштовно, – запевняють у Міграційній службі. А напередодні навіть спростили процедуру подання документів. Кажуть, що зараз отримати платиковий паспорт дуже просто. А працівники, які щодня приймають документи на оформлення ID паспорту кажуть, що найчастіше до них іде молодь.

У Міграційні службі Рівненщини зазначають, що новий ID паспорт українців визнали і прийняли вже всі країни світу. Окрім Білорусії, там на кордоні ще неохоче пускають українців у гості.

Перший ID паспорт рівняни можуть отримати безкоштовно. А ось обмін або заміна з паперового коштуватиме 279 гривень, а у терміновому режимі -366 грн. В міграційні службі впевнені, що рано чи пізно усі україніці матимуть такий документ, адже паперових бланків в Україні вже не виготовляють.


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар