Головна » На експорт » В Україні відкриється центр терапії коноплею

В Україні відкриється центр терапії коноплею

Мер Глухова Мішель Терещенко анонсував відкриття у місті першого в Європі центру терапії коноплями. Повідомляє видання Сьогодні.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Центр, за його словами, повинен відкритися через три місяці, коли почнеться збір конопель.

“Під час спілкування з інвесторами ми змогли привернути їхню увагу до створення в Глухові першого європейського центру терапії марихуаною. Він повинен відкритися через три місяці, коли буде новий урожай конопель. Це допоможе в лікуванні хворих пацієнтів, а також допоможе здоровим людям залишатися в доброму здоров’ї . Він буде більше схожий на центр краси, ніж на лікарню, і люди зможуть не тільки отримати лікування, але також розслабитися або привести себе в гарну форму “, – написав Терещенко.

“У Глухові у нас є конопля! Це наша традиція і ми навіть маємо відомий Інститут конопель, який ще 20 років тому міг виводити сорти конопель без ТГК (це означає ненаркотичних конопель), але не без канабіноїдів, які можуть використовуватися для боротьби з численними захворюваннями : рак, склероз, Паркінсон, Альцгеймер “, – додав Терещенко.

Відзначається, що до такого методу лікування вдаватимуться в тому випадку, якщо інші способи не можуть бути застосовані до пацієнта.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар