Головна » На експорт » Instagram-акаунти 1,5 млн користувачів під загрозою злому

Instagram-акаунти 1,5 млн користувачів під загрозою злому

Експерти ESET виявили 13 додатків, які крадуть логіни та паролі від облікових записів в Instagram. Зловмисники,які створили ці додатки, стверджували, що вони збільшать кількість підписників, лайків та коментарів у соціальній мережі.

Користувачі завантажували додатки в надії на швидку розкрутку аккаунта в Instagram. Після установки вони вводили свій логін та пароль у форму додатка, ні про що не підозрюючи. Дані пересилалися шахраям у вигляді простого тексту.

Вірус визначається як Android / Spy.Inazigram

Після цього додаток видавав повідомлення про помилку при вході в аккаунт – посилаючись на невірний пароль. Справа в тому, що Instagram сповіщає власників аккаунтів про спроби несанкціонованого доступу. Щоб не викликати підозр у соціальній мережі, користувач за зловмисників проходить процедуру верифікації аккаунта.

Експерти встановили, що додатки запустили власники сайтів, які продають послуги розкрутки акаунтів в Instagram. Через зламані облікові записи розсилався спам, також продавалися «пакети» підписників, лайків та коментарів.

Зараз додатки видалені з Google Play. Якщо є ймовірність, що ви встановлювали такі додатки, терміново змініть пароль від Instagram-аккаунта, а також інших аккаунтів, де він також міг використовуватися.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар