Головна » Новини » Культура » Ліричний, мелодійний, неперевершений творчий вечір “Дві весни одного року”

Ліричний, мелодійний, неперевершений творчий вечір “Дві весни одного року”

І знову неперевершений мистецький захід запропонувала місцянам Рівненська обласна бібліотека для молоді.  Поезія, живопис та етнічна музика гармонійно поєднались на творчому вечорі «Дві весни одного року», який відбувся  за участі журналістки, ведучої теле- і радіопрограм, поетеси Наталії Демедюк, художниці Олени Сєргєєвої та етномузиканта Андрія Ляшука.

Непідробна щирість поетеси Наталки Демедюк

Наталя Демедюк представила нову збірку віршів «Сім кРОКІВ», які проникнуті вірою, оптимізмом та любов’ю до життя і розповіла про джерела своєї творчості. Душевна і життєстверджуюча поезія в авторському виконанні схвилювала присутніх непідробною щирістю і імпульсивністю. В її віршах обнадійливого значно більше, а ніж гіркого, адже Наталія є справді творчою особистістю, яка шукає і знаходить порятунок в поезії, живописі, у духовному світі, у підтримці тих, хто розуміє.

Дивовижна техніка крапкової графіки Олени Сєргєєвої

Олена Сєргєєва, яка проілюструвала книгу «Сім кРОКІВ» переконана, що світ мистецтва безмежний та невичерпний і в ньому ми віднаходимо спокій, рівновагу і тепло. Вона працювала в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі,  пробувала себе в журналістиці, а зараз є менеджером в будівельній компанії. Її дивовижні роботи, виконані в техніці крапкової графіки, вразили присутніх вишуканістю, тонким поєднанням напівтонів, впевненістю і легкістю в передачі настрою.

Традиційний волинський кант Андрія Ляшука

Особливу атмосферу зустрічі створив відомий етномузикант Андрій Ляшук, який виконав у супроводі ліри традиційний волинський кант про події 1675 року «Про Матір Божу Почаївську», а також мовою оригіналу сербську весільну пісню «Густий туман ліг на Косово поле» на багламі − національному струнному інструменті Туреччини. Оригінальні світлини заходу зробив Ігор Проценко.

Творчий вечір, в якому живопис супроводжувався поетичними рядками і чудовою музикою, залишив у присутніх незабутні враження та ще раз підтвердив, що прекрасне поруч.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар