Головна » На експорт » Новини Події » Нова страшилка – у неділю 19 березня Синій Кит планує самогубство 5000 дітей!

Нова страшилка – у неділю 19 березня Синій Кит планує самогубство 5000 дітей!

У Рівному обговорюють нову інформацією про нашумівшу групу смерті. Адже мережею шириться повідомлення про те, що поліцейські Хортицького відділення попереджають батьків про можливі самогубства дітей цієї неділі 19 березня.  Зокрема у повідомленні говориться, що група КИТ планує провести акцію із масовими самогубствами (близько 5000 чоловік). Тому правоохоронці не рекомендують цієї неділі нікуди відпусткати від себе дітей, навіть до сусіднього підїзду чи друзів.

Натоімсть журналісти ЕСПЕРЕСО встановили, що це звичайний фейк. І він родом з Росії. Перероблено лише “шапку”, де написано, що автор оголошення – Хортицький відділок поліції та дату, на яку призначено масові самогубства. Решта тексту ідентична, включно з кількістю дітей, яких планується “самовбити”.

Проте, російська поліція цю інформацію спростувала. Правоохоронці закликали не поширювати чутки і не сіяти паніку серед батьків.

У мережі подейкують, що це робиться для того, аби примусити батьків сидіти вдома з дітьми, а не ходити з пікетами під стінами держустанов.


Актуально

Маршрутка Рівне-Київ потрапила у жахливе ДТП: є жертви

20 липня на 128 кілометрі траси Київ-Чоп зіткнулися маршрутка та вантажівка. На місце події приїхало …

Залишити коментар