Головна » Відео » Виставку «Мелодії вічного джерела» презентували у Дубенському замку (ВІДЕО)

Виставку «Мелодії вічного джерела» презентували у Дубенському замку (ВІДЕО)

У Дубенському історико-культурному заповіднику відбулося відкриття виставки декоративно-прикладного мистецтва
У палаці Любомирських «Мелодіями вічного джерела» вигравали вражаючі роботи майстринь з Рівненщини. Унікальні серпанкові та вишиті рушники з традиційними орнаментами і техніками виконання та картини створені кропіткою працею вузлового плетіння, переносили відвідувачів виставки до барвистого світу краси.

Ексклюзивні експонати
Дубенський замок знову приваблює відвідувачів ексклюзивними експонатами. У зеленій залі палацу Любомирських майстрині з Дубровицького району та з Рівного презентували плоди своєї праці. Усі роботи різні, але, водночас,  однакові за щирістю, сповнені теплоти та гармонії, весняного пробудження природи. Директор Дубенського історико-культурного заповідника Леонід Кічатий пишається талантом майстринь.

Особлива атмосфера
Майстриня вузлового плетіння Ольга Нечаєва, майстриня художнього ткацтва, член Спілки майстрів народного мистецтва України Ніна Рабчевська та майстриня художньої вишивки Любов Стельмашук зізнаються, що шлях до їхніх виставок, які презентуються не лише у Дубні, але й по всій Україні, пролягає через кропітку роботу, яка певною мірою стала сенсом їх життя.
Мистецький захід припав до душі усім присутнім. Особливої атмосфери виставці додала музична композиція, до співу якої долучилися усі бажаючі.
У Дубенському державному історико-культурному заповіднику експозиція діятиме до 3-го квітня, аби всі охочі могли зануритись у барвистий світ краси.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар