Головна » Відео » Чому Кульчинська покинула бюджетну комісію? (ВІДЕО)

Чому Кульчинська покинула бюджетну комісію? (ВІДЕО)

Доля ДЮСШ № 2

Суперечки, сварки, крики та нецензурна лексика. Саме таким чином бюджетна комісія Рівнеради вчора ділила міський бюджет. Дискутували депутати за 827 тис.грн. на спортзал ДЮСШ номер 2. Галина Кульчинська не розуміє чому цей об’єкт не розглядався на попередніх комісіях,  і про нього нічого не знає начальник профільного управління. До слова, ця школа знаходиться на Північному. Депутатом цього округу є голова бюджетної комісії Олег Карпяк. Він запевняє, що ці кошти підуть на благо дітей, і додає, що, як і інші міські обранці, має повне право висувати такі пропозиції.
Проте Галину Кульчинську ця ситуація не влаштовує, вона каже, що є багато дітей, яким потрібна допомога, і взагалі не бажає брати участь в такому бюджетному розподілі. Тому майже на початку комісії вона встала і пішла.

НК”Верес” чи СК “Олімпійські надії”?

Ще одну дискусію викликало питання НК «Верес». Бюджетна комісія вирішила зняти з клубу 150 тис.грн., і перенаправити їх на спортивний клуб «Олімпійські надії». СК”Олімпійські  надії” налічує близько 500 дітей, які займаються дзюдо. І в яких уже є певні результати, зокрема, срібні призери чемпіонату Європи.  На що секретар Рівнеради Сергій Паладійчук просить депутатів не знімати ці 150 тис.грн.з клубу «Верес», адже команда робить великі успіхи. Більше того, міська влада пообіцяла їм виділити значно більше коштів.
Врешті, бюджетна комісія дійшла висновку,що  цих 150 тис.повернуть “Вересу”,але пізніше.

Крім того, міські обранці розглянули розподіл коштів на освіту та охорону здоров’я.

Нагадаємо остаточне рішення за депутатами. Сесія Рівнеради відбудеться сьогодні, 16 березня.

 


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар