Головна » На експорт » Голова Рівненської ОДА зустрівся з інвесторами ТОВ «Вирівський кар’єр»

Голова Рівненської ОДА зустрівся з інвесторами ТОВ «Вирівський кар’єр»

Іноземці звернулися до керівника області з проханням допомогти стабілізувати діяльність підприємства. Повідомляє прес-служба РОДА.

А саме – посприяти у продовженні терміну дії ліцензії на користування надрами.  У результаті буде відновлена робота технологічної лінії з виробництва щебеню.

Олексій Муляренко запевнив іноземних інвесторів, що влада області всіляко їм допомагатиме. Адже «Вирівський кар’єр» справно сплачує податки до місцевого бюджету, постачає продукцію на український та європейський ринки. На підприємстві працює 130 робітників, котрі отримують зарплату вдвічі більшу за середню в області. Тому важливо забезпечити його стабільну роботу.

Відтак Рівненська ОДА звернулася до Державної служби геології та надр України, аби пришвидшити видачу спеціального дозволу.

«Налагодження щебеневого виробництва наразі надзвичайно актуальне в контексті розбудови дорожньої інфраструктури. 2017 – це рік доріг на Рівненщині. В області реалізовуватиметься експеримент, суть якого полягає в збільшенні фінансування будівництва автошляхів за рахунок митних платежів. Тому продукція підприємства потужніше використовуватиметься будівельними кампаніями», – зазначив керівник області.

Ульріх Штайнерт, генеральний уповноважений «Базальт-АГ», представник власника «Вирівського кар’єру», подякував владі за підтримку та висловив готовність постачати щебінь для будівництва місцевих доріг.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар