Головна » На експорт » Новини Культури » У Рівному ніхто не покарав нічних любителів феєрверків

У Рівному ніхто не покарав нічних любителів феєрверків

Зранку 15 березня рівняни у соціальних мережах жалілися на нічні вибухи та феєрверки, що лунали практично в центрі міста о  00:41 за київським часом поблизу РДГУ та 15 школи. Люди дивуються, що у нинішні важкі часи знаходяться містяни, яким мало того що байдуже дотримання нічної тиші в місті, так ще й вони  нехтують почуттями українців які переймаються ситуацією на сході України.

Натомість у патрульній поліції повідомили, що жодних звернень до низ з приводу порушення громадського порядку сьогодні так і не надходило. Більше того, окрім новорічних святкувань вони не пам’ятають, коли б рівняни жалілися на любителів нічних феєрверків. Здебільшого люди обговорюють цю проблему або в соцмережах або між собою. До поліції не звертаються.

Натомість існує можливість притягнути любителів вибухів до відповідальності.

Адже є Стаття 195-6 КУпАП порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів – тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, – тягнуть за собою накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Крім цього,  прибувша на місце події поліція має шанс зафіксувати децибели. Та скласти протокола.
Тому в патрульній поліції нагадують рівнянам, щоб ті повідомляли про порушення не на Фейсбук, а за номером 102.

Актуально

Маршрутка Рівне-Київ потрапила у жахливе ДТП: є жертви

20 липня на 128 кілометрі траси Київ-Чоп зіткнулися маршрутка та вантажівка. На місце події приїхало …

Залишити коментар